adwokaci olsztyn
adwokaci olsztyn
adwokaci olsztyn

Dyżur adwokata 24h

Przez całą dobę zapewniamy pomoc prawną w przypadku zatrzymania osoby przez policję lub inne służby poprzez ustalenie miejsca pobytu zatrzymanego oraz niezbędny udział w czynnościach postępowania przygotowawczego.

Pomoc obrońcy na tym etapie może mieć pozytywny wpływ na wynik całego postępowania.

 

Dyżur adwokata:

adw. Wojciech Piłat
tel. 507 974 750

 

Całodobowa pomoc adwokata może się przydać w najróżniejszych sytuacjach z życia codziennego. Popaść w konflikt z prawem w dzisiejszych czasach nie jest trudno, ale sztuką jest się z tego skutecznie wybronić. Działania prowadzone na własną rękę często kończą się fiaskiem, dlatego warto powierzyć swoje interesy doświadczonemu adwokatowi. Przyda się to np. podczas zatrzymania przez policję lub też wtedy, gdy zechce się ustalić miejsce przebywania danej osoby. Pomoc prawna jest w takich sytuacjach niezbędna, dlatego nie warto od niej uciekać.

Wsparcie prawne zatrzymanym osobom

Często zdarza się tak, że po całonocnych imprezach lub też w wyniku nieprzewidzianych sytuacji, ktoś z rodziny lub znajomych zostaje zatrzymany przez policję lub też inne służby mundurowe. Warto takiej osobie pomóc zwłaszcza, jeśli do zatrzymania dojdzie w późnych godzinach nocnych. Skuteczna interwencja adwokata na tak wczesnym etapie badania sprawy może okazać się kluczowa, ponieważ zatrzymany może zostać wypuszczony jeszcze tej samej nocy i uda mu się uniknąć odpowiedzialności. Nie wszyscy wiedzą również, gdzie przebywa dana osoba i na jakim komisariacie się znajduje. Adwokat z pewnością ustali wszystkie najważniejsze informacje i przekaże je później swoim klientom. Co najważniejsze prawnicy działają sprawnie i w zgodzie z interesami swoich klientów. Nie ma więc wątpliwości, że korzystanie z takiego wsparcia prawnego ma bardzo duży sens. Zatrzymana osoba może uzyskać niezbędną pomoc i tym samym liczyć na to, że jej wybryk nie zakończy się żadnym przykrym rozczarowaniem.

Gwarancja natychmiastowej reakcji

Wszystkie osoby, które będą zdecydowane na skorzystanie z usługi adwokackiej 24h mają gwarancję natychmiastowej reakcji. Oczywiście adwokat musi mieć pełen wgląd w zaistniałą sytuację, więc nie warto niczego ukrywać, ponieważ działa się wtedy na niekorzyść bliskiej osoby. Dyżur 24h został stworzony po to, aby móc interweniować w nagłych sytuacjach i nie pozostawiać nikogo na pastwę losu. Taka pomoc przydaje się zwłaszcza wtedy, gdy dana osoba jest zatrzymana za:

  • posiadanie niewielkiej ilości narkotyków,
  • prowadzenie pojazdu po alkoholu,
  • bójkę.

Wiadomo, że niekiedy w podejrzaną sprawę człowiek wplącze się zupełnie przypadkiem, np. stojąc pod nocnym klubem. Do bójki nie musi dojść z naszej winy, lecz służby mundurowe muszą dokładnie zbadać dane zajście, a pomoc adwokata okaże się w tym zakresie niezwykle przydatna. Adwokat działa na jasnych zasadach, współpraca jest w pełni satysfakcjonująca, a co istotniejsze skorzystać z tej pomocy może praktycznie każdy. Wystarczy dokładne opisanie sytuacji, podanie danych osobowych zatrzymanego i kilku innych istotnych informacji. Całodobowa pomoc prawna zdała egzamin w wielu przypadkach, a klienci mają pewność, iż wszystko zostanie owiane adwokacką tajemnicą. Szczegóły, co do spotkania zostaną omówione podczas rozmowy telefonicznej, tak aby klient czuł się w pełni komfortowo. To jedno z najlepszych rozwiązań na poradzenie sobie z tarapatami.